Týmito darčekmi svoje deti rozhodne potešíte

Týmito darčekmi svoje deti rozhodne potešíte

Hračky pre deti sú veľká téma. Často ich deti majú jednoducho príliš veľa a s väčšinou sa už nikto nehrá. Ak nechceš pre svoje dieťa ďalšieho plyšáka na ktorého bude padať prach, dvadsiatu bábiku do zbierky či tridsiate autíčko, si na dobrom mieste. Máme pre teba štyri tipy na praktické darčeky, ktorými svoje deti rozhodne potešíš.

Tieto praktické a možno trochu netradičné tipy ťa rozhodne zaujmú. A čom teda bude reč? Ako prvé ti poradíme menovky na oblečenie pre deti s ktorými je zábava. Druhým tipom bude pečiatka na textil, ktorá patrí medzi našich favoritov vo svete označovania detských vecí. Potom sa presunieme do sveta éterických olejov, kde ti odporučíme doterra esenciálne oleje a ukončíme to s praktickým pomocníkom, ktorý patrí do povinnej výbavy každého milovníka aromaterapie. Je ním aroma difúzer doterra a sme si istý, že poteší aj tvoje dieťa. A prečo teda práve tieto štyri? Hneď sa dozvieš. Tak poďme na to!

Čo je tak skvelé na menovkách na oblečenie?

Okrem toho, že sú praktické a pomáhajú udržať veci v poriadku, môžu byť aj veľmi zábavnou aktivitou pre deti! Deti si vďaka nim ozdobia svoje oblečenie so svojimi obľúbenými postavičkami z rozprávok alebo farbami. Originálny spôsob, ktorým si deti precvičia svoju fantáziu, kreativitu ale aj motorické schopnosti a zároveň urobia svoje oblečenie jedinečným.

Pečiatka na textil, praktická a originálna!

Ak hľadáš darček, ktorý by mal aj praktickú hodnotu, pečiatka na textil je veľmi dobrou voľbou. Deti si s ňou môžu označiť svoje veci, ako sú školské potreby, oblečenie alebo aj obľúbené hračky. Pečiatka na textil je jednoduchá na použitie a skutočne s ňou zvládnu pracovať aj deti škôlkarskeho veku. Deti si môžu vybrať pečiatku s rôznymi motívmi, písmenami alebo špeciálnymi symbolmi presne podľa svojho vkusu. Detská radosť z označovania vecí zaručená a ako bonus šanca, že sa ich oblečenie či školské pomôcky nezatúlajú (alebo veľmi pravdepodobne vrátia) zvýšená o 100%.

 

Doterra esenciálne olej ako darček? Prečo nie

Tieto oleje majú mnoho zdravotných výhod a blahodárne účinky na náladu. Ideálne je vybrať oleje s jemnými a príjemnými vôňami, ktoré si tvoje deti zaručene obľúbia. Napríklad levanduľový olej môže pomôcť pri uvoľňovaní a zlepšení spánku. Citrónový olej zase prinesie sviežu atmosféru a povzbudí zmysly. Doterra esenciálne oleje sú čisté a prirodzené, čo je veľmi dôležité, keďže ide o darček pre deti. Pri používaní esenciálnych olejov je však určite potrebné dodržiavať určité bezpečnostné opatrenia a poradiť sa s odborníkom.

Aroma difúzer ako kúzelník dobrej nálady

Ak by si chcela vytvoriť príjemnú atmosféru v detskej izbe, môžeš zvážiť aj aroma difuzér doterra. Tento štýlový a moderný difuzér môže vytvoriť vôňu, ktorá sa bude šíriť po celej miestnosti. Stačí pridať do difuzéra pár kvapiek esenciálneho oleja a nechať ho rozptýliť do vzduchu. Deti budú mať radosť z príjemnej a relaxačnej atmosféry, ktorú difuzér vytvorí. Okrem toho, difuzér doterra má aj elegantný dizajn, takže sa bude skvele hodiť do každej detskej izby.

Daj stop hračkovému balastu alebo zelená praktickým darčekom pre deti

Stavím sa, že hračiek, majú tvoje deti už viac než dosť. Tieto praktické darčeky ich nie len potešia, ale pridajú do ich každodenného života zábavu, kreativitu a užitočnosť. Nemusíš sa báť, že ich nepotešíš. Práve naopak. S ďalšou hračkou by si pravdepodobne len nadávala, že to zase len leží pohodené v kúte. Takto budeš mať radosť, pretože uvidíš ich šťastné tváre, keď si budú označovať svoje veci menovkami, vytvárať si príjemnú atmosféru v izbe pomocou aroma difuzéra či objavovať účinky esenciálnych olejov.